SPORTOVNÍ FYZIOTERAPIE

Mgr. Kryštof  Voleský

Zabývám se terapií poruch a bolestí pohybového aparátu. Důležité jsou pro mě cíle pacienta, kterých chci vzájemnou spoluprací dosáhnout. Terapie obsahuje individuální plán založený na určení rizikových faktorů, diagnostice, evidenci a zkušenostech. Pracuji s běžnou populací, amatérskými i profesionálními sportovci.

Mimo klinickou praxi se zaměřuji na onemocnění šlach (tendinopatie) z pohledu rizikových faktorů, diagnostiky a terapie. V rámci výzkumné činnosti se zabývám reakcemi šlachy na zátěž, fluktuacemi bolesti a inovacemi v terapii u onemocnění šlach (tendinopatií).  

Mgr. Jan Novák

V rámci klinické praxe se primárně věnuji prevenci a léčbě poruch pohybového aparátu. Kromě sportovců aplikuji své znalosti a dovednosti také při terapii u široké veřejnosti. Vzhledem k tomu, že se od dětství sám aktivně sportu věnuji, jsem si vědom pozitivních i negativních dopadů pohybu na lidské zdraví. 

Mým hlavním cílem je vytvořit terapeutický plán na základě individuálních požadavků tak, abych umožnil svým klientům co nejdřívější a zároveň nejbezpečnější návrat k jejich pohybové či sportovní aktivitě. Pro dosažení těchto výsledků využívám techniky manuální medicíny, ale i aktivní cvičení, které je nedílnou součástí terapií.

Sportovní 

fyzioterapie

Cena od 1. 1. 2022

Adresa ordinace: Pobočka Zdravého sportu v areálu I.ČLTK, Ostrov Štvanice 38, Praha 7

Mapa a bližší informace zde:

Objednat se lze telefonicky v pracovní dny pondělí až pátek v době 9:00-17:00 na telefonním čísle +420 776 154 889 (Ing. Hana Matoušová).

Pokud telefon nezvedáme, věnujeme se právě klientovi a nemůžeme hovořit - v takovém případě Vám zavoláme na zmeškaný hovor zpět, hned jakmile to bude možné.

Kontaktovat nás můžete také emailem na zdravysport@centrum-inmotion.cz nebo využít kontaktní formulář níže.